Makijaż permanentny

Wykonujemy zabiegi mikropigmentacji estetycznej, oraz szkolimy od podstaw w uzyskaniu nowego, atrakcyjnego zawodu linergistki.

Uczymy wykonywania makijażu permanentnego, który ma subtelnie podkreślać urodę, oraz korygować niedoskonałości w sposób naturalny. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu mikropigmentacji estetycznej, oraz mikropigmentacji skóry głowy.

Nasi absolwenci mają wsparcie techniczne i merytoryczne również po ukończeniu kursu, oraz mogą zaopatrywać się na warunkach preferencyjnych w profesjonalny sprzęt i akcesoria marki Bio Pigments

Angelika Bachowska

 • Angelika Bachowska- Licencjonowany Trener.
 • Prekursorka technik manualnych oraz autorskiej metody pigmentacji i programu szkoleniowego microblading soft – jedynego tak rozbudowanego w Polsce. Juror najważniejszych oraz największych mistrzostw makijażu permanentnego. Wyłączny dystrybutor oraz trener międzynarodowy marki Bio Pigments. Wieloletni szkoleniowiec oraz wykładowca na sympozjach, którego doświadczenie połączone z pasją pozwoliło na stworzenie własnego świata pigmentacji bezkrwawej oraz bezbolesnej. Twórczyni autorskiej metody pigmentacji techniki microblading soft. Wykładowca na sympozjach w kraju i za granicą z dziedziny microblading oraz pigmentacji maszynowych. Organizator Mistrzostw Polski Microblading OMPM oraz Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego International PMU Championship . Właścicielka Instytutu Bio Pigments , placówki szkoleniowej oraz gabinetu . Na codzień pracuje jako aktywna Linergistka oraz szkoleniowiec .
 • Szkolenia w Instytucie Bio Pigments

  Mikro-pigmentacja jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną kosmetyki, w której szkolenia i kursy związane z makijażem permanentnym brwi stanowią istotny czynnik rozwoju zawodowego linergisty. Specjalizując się w makijażu permanentnym powinniśmy być na bieżąco w kwestii technik wykonywania zabiegów oraz dostępnych ma rynku produktów. Dlatego do osiągnięcia pełnego sukcesu oraz najwyższego poziomu jakości pracy, nie wystarczy tylko szkolenie na poziomie podstawowym. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas odbywających się w Naszym Instytucie szkoleń, warsztatów czy seminariów pozwala na szersze spojrzenie na zawód linergisty oraz wprowadzenie do pracy codziennej elementów istotnych przy tworzeniu własnej, unikatowej i niepowtarzalnej techniki pigmentacji. Uczestnictwo w kilku różnych szkoleniach stwarza większe możliwości, które w przyszłości na pewno zaowocują uznaniem w oczach Klientek, a co za tym idzie rosnącym zainteresowaniem z ich strony. Przed wyborem każdego szkolenia, zawsze nasuwają się pytania: Gdzie? Za ile? Czy warto? Czy dowiemy się czegoś nowego? Aby ułatwić sobie znalezienie odpowiedzi, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Szkoleniowcy w Instytucie Bio Pigments posiadają wieloletnie doświadczenie podparte głęboką wiedzą na temat branży, produktów oraz metod pigmentacji. Wszystkie prace wykonane przez Naszych szkoleniowców są udokumentowane zdjęciowo zarówno przed jak i po wykonaniu zabiegu. Prace są ogólnodostępne na stronach internetowych, tak aby każdy mógł zobaczyć efekty naszej pracy. Oferta szkoleniowa Instytutu Bio Pigments jest skrupulatnie przygotowana przez szkoleniowców i dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Program jest szczegółowo rozpisany i zawiera wszystkie niezbędne informacje. Z uwagi na zapewnienie spokoju i możliwości skupienia podczas szkolenia zapewniamy osobną sale szkoleniową oraz małe, 2-osobowe grupy szkoleniowe. Dzięki temu, każda z osób uczestniczących w szkoleniu ma łatwy dostęp do szkoleniowca, a co za tym idzie uzyska odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Ważne jest, że po zakończeniu szkolenia Kursanci zawsze mogą liczyć na pomoc telefoniczną. Podczas kursu często pod wpływem stresu, emocji i zmęczenia zapamiętujemy tylko część informacji więc możliwość uzyskania potrzebnej pomocy po ukończeniu szkolenia jest jednym z ważnych elementów. W praktyce często zdarza się, że szkolenia spełniające wszystkie ważne dla Kursantek wymagania nie należą do najtańszych. Niestety kierując się tylko i wyłącznie niską ceną szkolenia możemy trafić na równie niską jakość. Pamiętajmy, że każde kolejne szkolenie to inwestycja w siebie, która dokształca i zwiększa naszą wiedzę oraz doświadczenie. W przyszłości na pewno zaowocują większą pewnością siebie, a ta jest niezbędna w codziennej pracy każdego linergisty.

  Nasza Kadra

  Angelika Bachowska

  .

  Marta Gołuchowska

  .

  Sebastian Bachowski

  .

  Dawid
  Stachowski

  .

  Co nas wyróżnia

  od pozostałych placówek szkoleniowych

  Indywidualne podejście

  Indywidualne podejście do każdego kursanta, aby posiadł wyczerpującą wiedzę na temat zagadnień związanych z danym kursem.

  Profesjonalny sprzęt

  W pełni wyposażone stanowiska szkoleniowe w profesjonalny markowy sprzęt, dostepny bez ograniczeń dla kursanta w zakresie prowadzonego szkolenia.

  Doświadczona kadra

  Szkoleniowcy z wieloletnim stażem pracy, którzy są aktywni zawodowo cały czas. Doskonalący swoje umiejętności w kontaktach bezpośrednio z klientami.

  Certyfikowane szkolenia

  Szkolenia prowadzone są zgodnie z wymogami Uni Europejskiej. Zakończone są certyfikatem uprawniającym do wykonywania makijażu permanentnego.

  Ocena prac szkoleniowców i kursantów

  Najlepszą weryfikacją jest ocena wizualna prac naszych szkoleniowców i prac kursantów. Zdjęcia prac dostępne są w galeri, lub kliknij na link.


  co mówią o nas klienci

  • Pani Angelika wykazuje się anielska cierpliwością polecam za indywidualne podejście :) i za otwartą i ciepłą postawę :)) W dodatku pełen profesjonalizm jeśli chodzi o wykonanie :) Polecam

   Aleksandra Kuch.....cz

   Polecam! Nie tylko ze względu na 100% profesjonalizm czy cudowną atmosferę w salonie ale przede wszystkim za otwarte serce.W prezencie od Pani Angeliki otrzymałam makijaż permanentny brwi...

   Agnieszka Grzy.....ska

  • Dziewczyny kochane jeśli macie taki problem jak ja miałam, codzienne domalowywanie brwi to nie zastanawiajcie się ani sekundy tylko umawiacie wizyte u Pani Angeliki. Uczucie po wykonaniu super

   Kasia Cyga...ut

   Polecam usługi Pani Angeliki ,makijaż permanentny brwi wykonany profesjonalnie "właściwa osoba na właściwym miejscu,pełen profesjonalizm " Dziękuje bardzo ,jestem naprawdę zadowolona .........

   Katarzyna Tor...a

  Kontakt z nami

  Czekamy na twój krok

  Adres

  Żywiecka 91

  Bielsko Biała.

  Zadzwoń do nas


  +48 536 059 207

  Email

  Kontakt przez formularz poniżej

  Wyślij do nas wiadomość