Szkolenia w Instytucie Bio Pigments

Mikro-pigmentacja jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną kosmetyki, w której szkolenia i kursy związane z makijażem permanentnym brwi stanowią istotny czynnik rozwoju zawodowego linergisty.

Specjalizując się w makijażu permanentnym powinniśmy być na bieżąco w kwestii technik wykonywania zabiegów oraz dostępnych ma rynku produktów. Dlatego do osiągnięcia pełnego sukcesu oraz najwyższego poziomu jakości pracy, nie wystarczy tylko szkolenie na poziomie podstawowym.

Wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas odbywających się w Naszym Instytucie szkoleń, warsztatów czy seminariów pozwala na szersze spojrzenie na zawód linergisty oraz wprowadzenie do pracy codziennej elementów istotnych przy tworzeniu własnej, unikatowej i niepowtarzalnej techniki pigmentacji. Uczestnictwo w kilku różnych szkoleniach stwarza większe możliwości, które w przyszłości na pewno zaowocują uznaniem w oczach Klientek, a co za tym idzie rosnącym zainteresowaniem z ich strony. Przed wyborem każdego szkolenia, zawsze nasuwają się pytania:

Gdzie? Za ile? Czy warto? Czy dowiemy się czegoś nowego?

Aby ułatwić sobie znalezienie odpowiedzi, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Szkoleniowcy w Instytucie Bio Pigments posiadają wieloletnie doświadczenie podparte głęboką wiedzą na temat branży, produktów oraz metod pigmentacji.

Wszystkie prace wykonane przez Naszych szkoleniowców są udokumentowane zdjęciowo zarówno przed jak i po wykonaniu zabiegu. Prace są ogólnodostępne na stronach internetowych, tak aby każdy mógł zobaczyć efekty naszej pracy.

Oferta szkoleniowa Instytutu Bio Pigments jest skrupulatnie przygotowana przez szkoleniowców i dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Program jest szczegółowo rozpisany i zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Z uwagi na zapewnienie spokoju i możliwości skupienia podczas szkolenia zapewniamy osobną sale szkoleniową oraz małe, 2-osobowe grupy szkoleniowe. Dzięki temu, każda z osób uczestniczących w szkoleniu ma łatwy dostęp do szkoleniowca, a co za tym idzie uzyska odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Ważne jest, że po zakończeniu szkolenia Kursanci zawsze mogą liczyć na pomoc telefoniczną. Podczas kursu często pod wpływem stresu, emocji i zmęczenia zapamiętujemy tylko część informacji więc możliwość uzyskania potrzebnej pomocy po ukończeniu szkolenia jest jednym z ważnych elementów.

W praktyce często zdarza się, że szkolenia spełniające wszystkie ważne dla Kursantek wymagania nie należą do najtańszych. Niestety kierując się tylko i wyłącznie niską ceną szkolenia możemy trafić na równie niską jakość. Pamiętajmy, że każde kolejne szkolenie to inwestycja w siebie, która dokształca i zwiększa naszą wiedzę oraz doświadczenie. W przyszłości na pewno zaowocują większą pewnością siebie, a ta jest niezbędna w codziennej pracy każdego linergisty.

pobierz OFERTĘ SZKOLENIOWĄ

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Microblading soft

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Metoda microblading soft to metoda manualna (ręczna). Makijaż wykonywany tą metodą ma za zadanie uzupełnić braki włosków oraz podkreślić naturalny kształt brwi. Brwi zostają zagęszczone, a w miejscu ubytków zostają uzupełnione. Metoda utrzymuje się maksymalnie do dwóch lat. Metodą microblading soft uzyskujemy bardzo cienki włos (nie rozlewa się) imitujący naturalne włoski klientki.

 • 40h 5 Dni

  Szkolenie podstawowe makijaż permanentny

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie makijażu permanentnego podstawowego polega na zapoznaniu się z pigmentacją podstawową brwi, oczu, ust metodą maszynową. Pigmentacja maszynowa polega na wprowadzaniu pigmentu w naskórek za pomocą specjalistycznej maszyny do makijażu permanentnego. Trwałość makijażu permanentnego jest zależna od techniki pigmentacji.

 • 24h 3 Dni

  Szkolenie all brows. Pigmentacja brwi

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie obejmuje pigmentacje brwi technikami: microblading; microblading + cieniowanie; pudrowe ombre. Szkolenie pozwala poznać różne techniki pracy manualnej oraz maszynowej.

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Pudrowe ombre brwi

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Pudrowe ombre technika makijażu permanentnego brwi wykonywana za pomocą maszyny. Jeden z najbardziej porządanych efektów brwi na rynku. Metodą tą stopniowo przechodzimy od jaśniejszych początków brwi do coraz ciemniejszych.

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Pigmentacja kresek maszynowa

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie obejmuje zakres pigmentacji kresek za pomocą specjalistycznej maszyny. Pigmentacja kresek dolnych, górnych, eyeliner, kreski dekoracyjnej.

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Pigmentacja kresek soft

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie obejmuje zakres pigmentacji kresek za pomocą metody manualnej.

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Usta 3D, cieniowanie, wypełnienie

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie obejmuje zakres pigmentacji ust za pomocą specjalistycznej maszyny. Pigmentacja ust różnymi metodami.

 • 16h 2 Dni

  Szkolenie Usta soft metoda ręczna

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie obejmuje zakres pigmentacji ust za pomocą metody ręcznej.

 • 32h 4 Dni

  Szkolenie pigmentacja skóry głowy

  Instruktor: Sebastian Bachowski

  Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy, dedykowana jets dla mężczyzn oraz kobiet. Uzupełnienie brakującego owłosienia na głowie na skutek naturalnego przerzedzenia, lub choroby

 • 48h 6 Dni

  Szkolenie MASTERCLASS

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie MASTERCLASS kierowane jest do osób które chcą osiągnąć najwyższy poziom. Szkolenenie prowadzone jest indywidualnie przez Pania Angelikę Bachowską

 • Do 80%

  Szkolenie dofinansowane z środków Unijnych

  dla wszystkich aktywnych zawodowo

  Szkolenia dofinansowane do 80% wartości dla osób prowadzących działalność gospodarczą i osób zatrudnionych. Uproszczone procedury załatwiania i skuteczność otrzymania dofinansowania.

 • 48h 6 Dni

  Szkolenie podstawowe maszynowe + microblading

  Instruktor: Angelika Bachowska

  Szkolenie z makijażu permanentnego maszynowego oraz microbladingu polega na zapoznaniu się z technikami pracy maszynowej oraz manualnej. Pakiet szkoleniowy zapewnia naukę najbardziej pożądanych technik pracy.

szkolenia z makijażu permanentnego

 • Podstawowe Maszynowe
 • Podstawowe Maszynowe + Microblading
 • Microblading
 • All Brows
 • Pudrowe Ombre
 • Pigmentacja Kresek Maszynowa
 • Pigmentacja Kresek Soft
 • Usta 3D Cieniowanie Wypełnienie
 • Usta Soft Ręczna Metoda
 • Usta Pigmentacja Skóry Głowy
 • Szkolenie MASTERCLASS

materiały do pobrania